ÖDEME BİLGİLERİ

Sitenizden alışveriş yapmak güvenilir midir ?

ucuzagelsin.com kredi/banka kartıyla güvenle alışveriş yapabilmeniz için en son teknolojileri ve en iyi servis sağlayıcıları kullanmaktadır.

Sitemiz, veri aktarımında 256 bit şifreleme ile birlikte SSL (Secure Socket Layer) güvenlik protokolü kullanmaktadır. Kredi/banka kartı bilgileriniz, sistemimize kayıt edilmez, site yöneticileri dahil herhangi bir üçüncü şahıs tarafından görüntülenemez.

Alışveriş sepetinizi onayladıktan sonraki tüm işlemler, sizin ile çalışmakta olduğumuz banka arasında 256 bit güvenlik sertifikası ile şifrelenmiş elektronik ortamda gerçekleşmektedir. (3D Secure)

3D Secure Nedir ?

3D Secure, online alışverişlerin güvenliğini sağlamak amacıyla kart kuruluşları tarafından geliştirilmiş bir kimlik doğrulama sistemidir. İnternetten yapılan alışverişlerde, şifre ile kredi kartı onaylama işlemi olarak da bilinir. Visa için kullanılan uygulamasına “Verified by Visa”, MasterCard için olanına ise “SecureCode” adı verilir.

Havale / EFT ile ödeme yapabilir miyim ?

Havale / EFT yöntemiyle de ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi Kartına Kaç Taksit Yapılmaktadır ?

Profesyonel ödeme alt yapısı kullanılmakta olup çoğu banka ile anlaşmamız bulunmaktadır. Kullandığınız kredi kartına yapılan taksit sayısı ile ilgili görüntülemeyi ödeme esnasında görebilirsiniz.

ALIŞVERİŞ BİLGİLERİ

Sipariş verdiğiniz ürünle ilgili değişiklik yapmak istiyorsanız bizimle irtibata geçiniz.

KARGO VE TESLİMAT BİLGİLERİ

Ürün sayfalarında yer alan ürüne özel gönderim süreleri haricindeki ürünler ve özel ölçü üretim ebatlar siparişiniz onaylandıktan sonra en geç 3 iş günü içerisinde gönderilmektedir.

Tüm gönderilerimiz ücretsizdir.

Şu an için anlaşmalı olduğumuz kargo firması Aras Kargo’dur. Türkiye’nin her bölgesine teslimat yapmaktadır ancak bazı özel bölgeler için teslimat günü yada şekli değişkenlik göstermektedir.

Siparişiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra kargo takip bilgileriniz size e-posta aracılığıyla iletilmektedir. E-Posta elinize ulaşmazsa bizimle irtibata geçiniz.

Siparişiniz onaylandıktan sonra ürününüz hazırlanır, muhasebe ve fatura işlemleri yapılır ve ardından kargo firmasına teslim edilir. Siparişiniz kargoya teslim edildikten sonra ürünlerinizin teslim süresi, teslimatın yapılacağı adrese ve kargo firmasının teslimat hızına göre değişkenlik göstermektedir. Detaylı bilgiyi kargo firmasından alabilirsiniz.

Siparişinizin durumunu “Hesabım – Siparişler” sayfasından takip edebilirsiniz.

Teslimat adresinizi değiştirmek istiyorsanız satın aldığınız ürün kargoya verilmeden önce müşteri hizmetlerine iletişim formu aracılığıyla ulaşarak teslimat adresinizi değiştirebilirsiniz.

Aynı sipariş ile alınan ürünlerin tümü, sipariş esnasında belirttiğiniz teslimat adresine gönderilmektedir. Eğer farklı adreslere gönderilmesini istediğinizi ürünler olacaksa bunlar için ayrı ayrı sipariş oluşturmalısınız.

Sitemizden aldığınız ürünler adresinize teslim edildiğinde kargo incelenmeli ve zarar görmüş paketler teslim alınmayarak kargo şirketi yetkilisine tutanak tutturulmalıdır. Eğer kargo şirketi yetkilisi paketin hasarlı olmadığı görüşünde ise, paket orada açılarak ürünler kontrol edilmeli ve kargonun zarar gördüğü karar verilirse tutanak tutturulmalıdır. Tutanak tutturulmayan ürünlerle ilgili sorumluluk kabul edilmemektedir.

Kargonuz, tarafınızdan teslim alındıktan sonra kargo şirketinin görevini tam olarak yaptığı kabul edildiği için teslim esnasında yukarıdaki uyarıları lütfen dikkate alınız.

Şu an için sadece Türkiye içine gönderim yapılmaktadır. Yurtdışı gönderimleri için çalışmalarımız devam etmektedir.

Sayfanın Üstü