ucuzagelsin.com ürünlerinin arkasında; her bir ürün için büyük bir özveri ile çalışan, konusunda uzman bir ekip yer almaktadır.

Ürünlerimizi ortaya çıkarırken; sizin görüş ve değerlendirmelerinizi alıyor, uzun ve yorucu araştırmalar yapıyor ve ürünün istenen kalitede çıkması için pek çok kalite testinden geçirerek gururla beğeninize sunuyoruz.

Bunlara rağmen, ürünlerimiz beklentinizi karşılamaz veya sizi mutlu etmez ise ürünümüzü iade edebilirsiniz. Kişiye özel üretilen ürünler, özel ölçü ve özel ebat belirtilerek sipariş verilen ürünler iade kapsamı dışındadır.

İade Süreci

ucuzagelsin.com, ürünleri siz değerli müşterilerimize göndermeden önce detaylı olarak kontrol ve azami gayret sarf ederek size böyle bir süreç yaşatmamayı kendisine prensip edinmiştir.

Ancak yine de internet sitemizden almış olduğunuz ürünlerde bir sorun olması ya da aldığınız ürünlerin ihtiyacınızı karşılamaması durumunda ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının yanı sıra varsa hediye olarak verilen kampanyalı, promosyonlu ürünlerle birlikte aynı anda hasarsız ve eksiksiz olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren 14 gün içerisinde faturanız ile birlikte memnuniyet garantisi kapsamında iade edebilirsiniz.

Bu süre, ürün sayfalarında ayrıca özel bir zaman belirtilmediği müddetçe geçerlidir.

İade talebinde bulunduğunuz ürünler, ilgili birimimiz tarafından hızlı ve doğru bir şekilde incelenecek ve talebiniz değerlendirilecektir.

İade etmek istediğiniz ürünü bize geri yollamadan önce sitemizde bulunan iletişim bölümünde yer alan formu kullanarak mutlaka bizimle irtibata geçiniz. Bu işlemden sonra destek ekibimiz sizinle irtibata geçecek ve iade prosüdürü başlayacaktır.

İade etmek istediğiniz ürünler iade şartlarına uygun ise para iadeniz, sitemizden alışveriş yaparken kullandığımız kredi kartınıza 10 gün içerisinde yapılacaktır.

Sayfanın Üstü