Yapışkanlı Folyo Çeşitleri evinizin her bölümünde rahatlıkla kullanabileceğiniz ekonomik ve bir o kadar da başarılı sonuçlar elde edebileceğiniz ürünlerdir. Mutfağınızdan salonunuza kadar tüm alanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Ancak kullanılacak yüzeyin düz ve pürüzsüz olması uygulamayı kolay hale getirirken aynı zamanda sonucun daha başarılı ve estetik olmasını da sağlar.

Yapışkanlı folyo çeşitleri sayesinde evinizde görüntüsünden sıkıldığınız ya da eskimiş olan eşyalarınızı kaplama yaparak yenileyebilirsiniz. Böylece kullanılabilir anca görünümü eskimiş olan eşyalarınızı değiştirerek büyük bütçeler ayırmak yerine sadece az bütçe ile farklı görüntüler elde edebilirsiniz. Böylece görüntüsü eskimiş eşyalarınızın görüntüsünü yenileyerek estetik görünümü ile kullanmaya devam edebilirsiniz.

Desenli Yapışkanlı Folyo

Yapışkanlı folyolar geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Bu çeşitliliğin fazla olması aynı zamanda yapışkanlı folyo çeşitleri kullanım alanlarının da geniş olmasını sağlar. Bu çeşitler arasında çok sık tercih edilen modellerden birisi de desenli yapışkanlı folyo modelleridir.

Dekorasyonda renkli, desenli ve cıvıl cıvıl görünümü seven kişilerin tercih ettiği ekonomik yöntemlerden birisi olan desenli folyo çeşitlerini neredeyse evinizin her alanında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Cam, ayna, tablo kenarları, mobilyalar, dekoratif eşyalar hatta zevkinize uygun olarak mutfak dolaplarının kaplamasında dahi tercih edebilirsiniz.

Uygulaması kolay olan yapışkanlı folyonun tüm özellikleri desenli folyolar için de geçerlidir. Dolayısıyla da uygulaması kadar temizliği kolay ve suya dayanıklılığı da yüksek ürünlerdir.

Yapışkanlı Tezgah Folyosu

Mutfak dekorasyonunda en tadilat gerektiren ve iş yükü fazla olmakla birlikte aynı zamanda geniş bir bütçe gerektiren alanlardan birisi tezgahtır. Tezgah değişimi yapmayı düşünüyorsanız ancak tadilat yapmak istemiyorsanız o halde yapışkanlı tezgah folyoları da beklentilerinizi en üst seviyede karşılayabilecek dekoratif malzemelerdir.

Yapışkanlı folyo çeşitleri arasında çok sık tercih edilen tezgah folyoları içerisinde ahşap ve mermer desen gibi birçok farklı model vardır. Tezgahınızın ölçülerine göre bulabileceğiniz bu modelleri kendiniz rahatlıkla tezgahınıza pratik şekilde uygulayabilirsiniz. Ayrıca %100 plastik malzemeden üretildiği için temizliği kolay olmakla birlikte suya karşı mukavemeti de yüksek ürünler olduğundan tezgah gibi suya sürekli maruz kalan alanlarda gönül rahatlığı ile kullanılabilir.

Comments(02)

 1. zeynep korkmaz 13 Şubat 2022

  dolap kaplama için antrasit rengi var mı elinizde

  Cevapla
  1. Resul 11 Mart 2022

   Merhaba Antrasit rengi elimizde eni 60 cm mat olarak mevcuttur. Whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

   Cevapla

Yorum Yap